مقلات مرتبط با چادر خودرو

چادر ماشین ضد سرقت راه حلی برای دزدیده نشدن چادر ماشین!

چادر ماشین ضد سرقت

چادر ماشین ضد سرقت، یکی از انواع چادر ماشین، می تواند یک انتخاب مناسب برای حفاظت از خودرو شما باشد. با استفاده از چادر مناسب مدل خودرو، از هر گونه آسیب به بدنه خودرو خود جلوگیری کنید. در طول روز ممکن است خودرو خود را در پارکینگ های بدون سقف قرار دهید، بنابراین خودرو شما در معرض بسیاری از آسیب های فیزیکی قرار خواهد گرفت. بهترین راه محافظت از خودرو در برابر عوامل محیطی و فیزیکی، استفاده از چادر خودرو ضد سرقت است.

اگر از خودرو در برابر بسیاری از عوامل محیطی حفاظت نشود، بعد از یک مدت کوتاه به بدنه خودرو، آسیب جدی وارد خواهد شد. اما افرادی که از چادر خودرو استفاده می کنند، در برابر بسیاری از عوامل محیطی از خودرو محافظت خواهند کرد و از وارد شدن هر گونه آسیب فیزیکی در ظاهر خودرو پیشگیری خواهد شد.

برای هر مدل خودرو باید چادر ماشین ضد سرقت، مناسب خریداری کرد، ابعاد مدل های مختلف خودرو با یکدیگر متفاوت است و برای پوشاندن کامل خودرو باید از چادر متناسب با ابعاد  خودرو استفاده نمود و نمی توان هر چادری را برای هر مدل خودرویی استفاده نمود. در ارتباط با چادر ماشین ضد سرقت، نیز تنوع زیادی در رنگ و ابعاد وجود دارد، بنابراین صاحبان خودرو می توانند چادر مناسب مد نظر را در رنگ و کیفیت مناسب خریداری کنند.

راهنمای خرید کفپوش خودرو
حتما بخوانید

مزایای استفاده از چادر ماشین ضد سرقت

چادر خودرو ضد سرقت تایوانی برلیانس ۲۲۰ برند به عنوان یکی از بهترین برند چادر ماشین می تواند پوشش مناسب برای خودرو باشد و از وارد شدن هر گونه آسیب به خودرو شما جلوگیری می کند، با خرید چادر ماشین ضد سرقت، دیگر نگران دزدیده شدن چادر نباشید، زیرا انواع مختلفی از چادر ماشین ضد سرقت به گونه ای طراحی شده اند که سارق نتواند به آن دستبرد بزند و امنیت آن بیشتر است.

همواره شکایاتی در ارتباط با دزدیده شدن چادر خودرو به گوش می رسد، که برای افراد مختلف آزار دهنده است و هنگامی که افراد چادر های خودرو معمولی را خریداری می کنند، در مورد دزدیده شدن خودرو نگران هستند. برای جلوگیری از دزدیده شدن چادر ماشین، مدل جدیدی از چادر به عنوان چادر ماشین ضد سرقت وارد بازار شده است.

با خرید چادر ماشین ضد سرقت با قیمت مناسب دیگر نگران دزدیده شدن چادر نباشید، زیرا چادر ضد سرقت، از دزدیده شدن در امان می ماند. امروزه دیگر تقریبا همه افراد برای خودرو خود، چادر مناسب خریداری می کنند و بهتر است تا بجای خرید چادر های مدل قدیم، از انواع جدید چادر که ضد سرقت هستند خریداری کنید.

چادر خودرو ضد سرقت

ویژگی ها و امتیازات خرید چادر ماشین ضد سرقت

چادر ماشین ضد سرقت، با ویژگی های مطلوب و ویژه در دسترس است. قابلیت های چادر ماشین ضد سرقت بسیار ویژه است. بعضی از انواع مدل های چادر ماشین ضد سرقت، ضد آب هستند. جنس پارچه بکار گرفته شده در ساخت چادر ماشین ضد سرقت، مقاومت خوبی در برابر آب دارد.

امروزه با زیادتر شدن آلودگی هوا، مشکلات بیشتری وجود دارد. بارش باران اسیدی، باعث وارد شدن آسیب به بدنه خودرو خواهد شد. بهترین راه برای مراقبت از خودرو، استفاده از چادر ضد آب خودرو   است. که به صورت کامل درباره ویژگی ها و مزایای این محصول بحث و گفتگو شده است.

اطلاعات مفید در رابط با رنج قیمت چادر ضد سرقت

به دلیل در دسترس بودن انواع مختلفی از مدل های ماشین، تقاضا برای خرید چادر ماشین ضد سرقت، متناسب با مدل خودرو نیز بیشتر شده است. امروزه انواع مختلفی از چادر ماشین ضد سرقت، با ویژگی های بسیار مناسب موجود است و شما چادر ضد سرقت (برندهای موجود در سایت) را می توانید از الولوکس با قیمت مناسب خریداری کنید.

در کنار اسم هر برند و مدل چادر ماشین ضد سرقت، ویژگی های مربوط به کالا ذکر شده است و شما با کسب اطلاعات کافی در ارتباط با جنس و رنگ چادر ماشین ضد سرقت، می توانید آن را خریداری کنید.

قیمت چادر ضد سرقت، در مقایسه با ویژگی های مطلوبی که انواع مختلفی از چادرها دارند، بسیار مناسب است. در سایت الولوکس تمامی برندهای معروف در دسترس است. شما می توانید متناسب با مدل خودرو خود برای خرید چادر ماشین ضد سرقت مناسب اقدام نمایید. کیفیت و جنس این چادر ها بسیار مرغوب است. انواع مختلفی از چادر ماشین ضد سرقت با قیمت های مناسب و به صرفه را به صورت آنلاین می توانید سفارش دهید.

چادر ضد سرقت خودرو

الولوکس یکی از  سایت های معتبر و مناسب برای خرید انواع کالا های مورد نیاز برای خودرو است. خدمات بسیار ویژه و مناسب هستندو شما می توانید متناسب با مدل، برای خرید کفپوش خودرو، خرید آنلاین روکش صندلی و دوخت سفارشی روکش صندلی مناسب خودرو از سایت الولوکس اقدام کنید. رضایت مشتری هدف ما است و مشتری می تواند با مراجعه به هر مدل از برندهای معروفی را که مدنظر دارد، خریداری کند. متناسب با هر مدل خودرو، چادر ماشین ضد سرقت وجود دارد.(برای مشاهده هر محصول روی آن کلیک کنید)

لازم به ذکر هست در حال حاظر چادر ضد سرقت در ایران وجود ندارد و شما میتوانید برای جلوگیری از سرقت چادر از ویدئو زیر استفاده کنید.

۳۵۰,۰۰۰ تومان

چادر خودرو تایوانی آریو Z300 برند NSTC

۳۴۰,۰۰۰ تومان

چادر خودرو تایوانی برلیانس ۳۲۰ برند NSTC

۳۵۰,۰۰۰ تومان

چادر خودرو تایوانی بسترن B50 برند NSTC

۳۵۰,۰۰۰ تومان

چادر خودرو تایوانی برلیانس ۲۳۰ برند NSTC

۳۷۰,۰۰۰ تومان

چادر خودرو تایوانی ام وی ام X33 برند NSTC

ویدئو های مرتبط

با این روش دیگر  نگران دزدیده شدن چادر ماشین خود نباشید.باید یک عدد خودکار یا درب خودکار یا هرچیز گرد دیگری که اندازه ی خودکار باشد را بین درب و ستون قرار دهید (همانند فیلم بالا)

سولات متداول چادر ماشین ضد سرقت

چادر ماشین ضد سرقت، یکی از انواع چادر ماشین، می تواند یک انتخاب مناسب برای حفاظت از خودرو شما باشد. با استفاده از چادر مناسب مدل خودرو، از هر گونه آسیب به بدنه خودرو خود جلوگیری کنید. در طول روز ممکن است خودرو خود را در پارکینگ های بدون سقف قرار دهید، بنابراین خودرو شما در معرض بسیاری از آسیب های فیزیکی قرار خواهد گرفت. بهترین راه محافظت از خودرو در برابر عوامل محیطی و فیزیکی، استفاده از چادر خودرو ضد سرقت است

در این مقاله به صورت ویدئویی راه‌کارهای کاربردی برای جلوگیری از دزدیده شدن چادر خودرو اموزش داده شده است.

چادر ماشین می تواند پوشش مناسب برای خودرو باشد و از وارد شدن هر گونه آسیب به خودرو شما جلوگیری می کند، با خرید چادر ماشین ضد سرقت، دیگر نگران دزدیده شدن چادر نباشید، زیرا انواع مختلفی از چادر ماشین ضد سرقت به گونه ای طراحی شده اند که سارق نتواند به آن دستبرد بزند و امنیت آن بیشتر است.
همواره شکایاتی در ارتباط با دزدیده شدن چادر خودرو به گوش می رسد، که برای افراد مختلف آزار دهنده است و هنگامی که افراد چادر های خودرو معمولی را خریداری می کنند، در مورد دزدیده شدن خودرو نگران هستند. برای جلوگیری از دزدیده شدن چادر ماشین، مدل جدیدی از چادر به عنوان چادر ماشین ضد سرقت وارد بازار شده است

بعضی از انواع مدل های چادر ماشین ضد سرقت، ضد آب هستند. جنس پارچه بکار گرفته شده در ساخت چادر ماشین ضد سرقت، مقاومت خوبی در برابر آب دارد.

امروزه با زیادتر شدن آلودگی هوا، مشکلات بیشتری وجود دارد. بارش باران اسیدی، باعث وارد شدن آسیب به بدنه خودرو خواهد شد. بهترین راه برای مراقبت از خودرو، استفاده از چادر ضد آب خودرو است

4 نظر در “چادر ماشین ضد سرقت راه حلی برای دزدیده نشدن چادر ماشین!

 1. music گفت:

  بهترین کشور دنیا
  هر چیزی خریدی اول باید دزدگیرش رو خرید
  مردم ایران بهتون تبریک میگم برای این سبک زندگی که برای خودتون انتخاب کردید.

 2. فرخنده گفت:

  سلام و سپاس عالی ممنون از توضیحات شما

 3. ahmad گفت:

  سلام چادر ماشین توسان مارک ان اس تی سی الان چنده ؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   به علت تغیرات قیمت برای اطلاع از قیمت چادر ماشین با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۳۱۰۲یا ۰۲۱۷۷۱۹۲۵۱۴ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *