کفپوش های سه بعدی خودرو

مقایسه و بررسی ارزانترین لیست قیمت کفپوش خودرو سال ۹۹

مقایسه و بررسی ارزانترین لیست قیمت کفپوش خودرو سال 99

لیست قیمت کفپوش خودرو

لوازم جانبی مناسب و با کیفیت از ضروریات یک خودرو در زمان خرید می باشد. کفپوش خودرو به دلیل محافظت از کف ماشین و زیبایی آن از لوازم جانبی ضروری می باشد. کفپوش های خودرو با جنس های متنوع کارایی متفاوتی دارند اما در همه ی آن ها باید به دوام، ضد آب و گردو غبار بودن و انعطاف پذیری توجه کرد. ما در این مطلب انواع لیست قیمت کفپوش خودرو را آورده ایم.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به نگهداری از خودرو خود اهمیت می دهید؟ آیا تا امروز به این موضوع دقت کرده اید که خرید یک کفپوش مناسب چه تاثیری بر حفظ و نگهداری یا حتی در مواردی افزایش ایمنی خودرو شما دارد؟ آیا برای یک بار هم که شده به لیست قیمت کفپوش ماشین برای دیدن انواع آن نگاه کرده اید؟

مشاهدات نشان داده که انتخاب یک کفپوش مناسب و جست و جو در لیست قیمت کفپوش خودرو دغدغه هر خریداری نیست. برای توجه بیشتر به آن بهتر است بدانید روزانه حجم زیادی از گردوغبار، آب و آلودگی با هر رفت و آمد وارد خودرو شما می شود. بنابراین انتخاب یک کفپوش مرغوب و مناسب برای حفظ بهتر و زیبایی ماشین شما الزامی است. آگاهی از اهمیت کفپوش مناسب و مقایسه کفپوش و همچنین دسترسی به لیست قیمت کفپوش خودرو به ما در انتخاب کفپوش مناسب برای مدل های مختلف خودرو کمک می کند. برای انتخاب بهترین برند کفپوش، با توجه به  تنوع برندهای تولید کننده و تفاوت لیست قیمت کفپوش خودرو با ما همراه شوید.

انواع کفپوش خودرو

خرید یک کفپوش مناسب از اولین و ضروری ترین لوازم جانبی خودرو است که باید بلافاصله بعد از خرید خودرو به خرید آن اقدام کنید. بررسی انواع کفپوش و لیست قیمت کفپوش خودرو مناسب، ما را در انتخابی بهتر یاری می کند. با توجه به تفاوت در هزینه انواع آن بهتر است لیست قیمت روز کفپوش خودرو را بررسی کنیم.

  • یک تکه: برای نصب این مدل کفپوش باید تمامی صندلی و کنسول باز شود و کفپوش به سطح فابریک خودرو متصل شود.
  • چند تکه: استفاده از این نوع کفپوش متداول تر و راحت تر است و معمولا به صورت ۲ تکه برای سرنشینان جلو و ۳ تکه برای سرنشینان عقب استفاده می شود.

راهنمای انتخاب جنس کفپوش مناسب

کفپوش ها در چندین جنس متفاوت به بازار عرضه می شوند و لیست قیمت کفپوش خودرو با توجه به جنس و کارایی آن متفاوت است.

کفپوش های لاستیکی:

این نوع کفپوش ها به راحتی در هر فروشگاهی در دسترس هستند و دوام بالایی دارند. به طور کلی به رنگ مشکی تولید می شوند اما امروزه انواع رنگی آن نیز موجوداست. با نگاهی به لیست قیمت کفپوش خودرو انواع آن قابل مشاهده است. وزن بالای آن می تواند به ثبات آن در کف ماشین کمک کند ولی در بعضی مدل ها شیارهای متعدد، خریدار را برای تمیز کردن به زحمت زیادی می اندازد.

کفپوش های ترکیبی لاستیک و فلز:

ترکیب این دو جنس این نوع کفپوش را برای خودروهای سنگین مناسب می کند. استفاده از این دو جنس باعث افزایش دوام و ثبات بیشتر در کف ماشین می شود و در لیست قیمت کفپوش خودرو در گروه بهترین ها قرار می گیرد. زیبایی ترکیب فلزی و همچنین ویژگی عدم لغزش این نوع کفپوش باعث شده که رانندگان ماشین های سنگین برای سفرهای طولانی انتخاب آن ها را ترجیح دهند. شما با نگاهی به لیست قیمت روز کفپوش ماشین متوجه قیمت بالاتر آن نسبت به مدل معمولی می شوید.

کفپوش های نمدی یا موکتی:

این کفپوش که از الیاف پلاستیکی ریز تشکیل شده است به دلیل انعطاف زیاد قابلیت برش در اندازه های مختلف را دارد و با توجه به راحتی و نرمی بیشتر برای رانندگی های طولانی و استراحت پا مناسب است. اما به دلیل خاصیت جذب آب بالا برای روزهای بارانی مناسب نیست و به راحتی کفپوش های پلاستیکی تمیز نمی شود. با بررسی لیست قیمت کفپوش خودرو شما به راحتی متوجه قیمت مناسب این کفپوش در مقایسه با دیگر کفپوش ها خواهید شد.

کفپوش های سه بعدی:

این نوع کفپوش ها با استفاده از لاستیک های نرم و مقاوم، طراحی پیشرفته و همچنین انطباق پذیری بسیار زیاد با کف خودرو در میان بهترین کفپوش های لیست قیمت کفپوش خودرو قرار می گیرد. این نوع از کفپوش ها به دلیل اینکه به شکل قالبی در کف خودرو و کفی صندوق خودرو قرار می گیرند بهترین عملکرد را از جهت جلوگیری از نفوذ آب، گردوخاک و مایعات دیگر به کف خودرو دارند. همچنین مرتب نگه داشتن صندوق عقب که یکی از دغدغه های افراد است به سهولت انجام می گید و به راحتی قابلیت شست و شو دارند. علاوه بر این ویژگی ظاهری سه بعدی فرم جذابی به کف ماشین شما می دهد و به دلیل ظاهر قالبی خود مشکل لیز خوردن کفپوش های قدیمی را برای راننده و سرنشینان ندارند. شما با نگاهی به لیست قیمت کفپوش های سه بعدی خودرو متوجه رقابت شرکت های سازنده در تولید انواع آن می شوید.

 

لیست قیمت کفپوش خودرو

 

ویژگی های یک کفپوش مناسب خودرو

ما با شناخت ویژگی های یک کفپوش مناسب و نگاهی به لیست قیمت کفپوش خودرو می توانیم با توجه نوع نیاز و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشیم. اگرچه امروز تعدد شرکت های سازنده در لیست قیمت کفپوش ۳ بعدی ماشین نشان از محبوبیت این مدل دارد.

ویژگی های یک کفپوش خودرو

  • قابلیت شست و شوی آسان( تمیز کردن داخل ماشین )
  • ضد گردو غبار
  • قابلیت جذب آب
  • انعطاف پذیر و فرم گیری مناسب
  • ظاهری زیبا و مدرن( زیبا کردن داخل ماشین )
  • نصب راحت
  • قالب مناسب تا برای استفاده از پدال ایجاد مزاحمت نکند.

 

ویژگی های کفپوش خودرو

 

در زیر به اختصار لیست قیمت کفپوش خودرو را برای مدل های متفاوت خودرو آورده ایم. البته این لیست به دلیل نوسانات قیمت می تواند متغیر باشد.

لیست قیمت کفپوش خودرو
کفپوش موکتی خودرو کد ۷۰۵۵ vania۲۹۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو کد ۷۰۵۴ vania۳۰۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو بابل مدل BC-151 مناسب وانت پراید۹۲۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب پژو پارس۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب سمند۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب پراید۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب دنا۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب رانا۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب پژو ۴۰۵۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب ساینا۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو آذرفرش مدل پلی مناسب کوییک۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل کارمن مناسب سمند۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل ۱۸ مناسب پژو ۴۰۵۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل ۱۸ مناسب پژو ۲۰۷۹۴۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل پالیز مناسب ساینا۹۵۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل پالیز مناسب سمند۹۵۰۰۰ ت
کفپوش (کفی) لاستیکی پاترول ۲ درب۹۵۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل کارمن مناسب تیبا۹۶۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل ۲۴۵۱ مناسب پراید۹۶۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی صندوق عقب پانیذ کد ۰۳۱ مناسب رانا۹۶۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل ۱ مناسب رنو L90۹۶۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل P5 مناسب پژو ۴۰۵۹۷٫۹۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل پالیز مناسب پژو ۲۰۷۹۸۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل ۰۰۲ مناسب پراید۹۸۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی صندوق لاستیک گیلان مناسب رنو  L90۹۸٫۸۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو ماهوت مدل اکو مناسب دنا۹۸٫۸۰۰ ت
کفپوش سه بعدی صندوق خودرو لاستیک گیلان مدل ۲۰۷ P پژو ۲۰۷۹۹۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل ۲۳۴۵ مناسب پژو ۴۰۵۹۹۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی چرمی خودرو مناسب پژو ۴۰۵۱۰۱۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مدل پالیز مناسب پراید۱۰۲۰۰۰ ت
کفپوش سه بعدی خودرو مکس مدل K002 پراید ۱۳۱۱۰۴۰۰۰ ت

سایت الولوکس خرید آنلاین کفپوش خودرو را برای شما محیا کرده است که به سهولت بتوانید بدون نیاز حضوری خرید محصول خود را انجام دهید. اگر در این زمینه سوالی داشته باشید می توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس بگیرید.

لیست قیمت های کفپوش خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *