مجله خودرو

مشخصات ام وی ام ۳۱۵

آیا شما هم قصد بررسی هر یک از مهمترین و اصلی ترین مشخصات ام وی ام ۳۱۵ را دارید؟ آیا می دانید که برای خرید شیک ترین و باکیفیت ترین خودروی ام وی ام ۳۱۵ بایستی از کجا اقدام کرد؟ شما می توانید مقاله درج شده در وب سایت اینترنتی ما را تا انتها همراهی و دنبال کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در مورد مشخصات ام وی ام ۳۱۵ به دست آورید.

مدیران خودرو یکی از معروف ترین و مهمترین شرکت های تولید کننده اتومبیل می باشد که قطعات وارداتی را مونتاژ نموده و اتومبیل های بسیار متنوعی را روانه بازار می کند. یکی از بهترین و شیک ترین اتومبیل های این شرکت را خودروی ام وی ام ۳۱۵ تشکیل داده است که این محصول برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ رونمایی شد و در طول سال های مختلف توانست تغییرات بسیار زیادی را داشته و به شکل امروزی خود برسد. امروزه شما می توانید تردد بسیار زیادی از اتومبیل ام وی ام ۳۱۵ را در جاده های کشورمان مورد مشاهده قرار دهید.

اگر شما نیز قصد دارید تا یکی از بهترین و مدرن ترین اتومبیل های هاچ بک را تهیه و خریداری کنید، می توانید خودروی مذکور را در اولویت های خود قرار دهید تا از این طریق لذت واقعی رانندگی با این اتومبیل را برای خود به ارمغان آورید. اتومبیل ام وی ام ۳۱۵ از قدرتمندترین و شیک ترین اتومبیل ها میان خودروهای چینی می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد در ایران و کل جهان واقع شده است. اگر شما نیز قصد خرید و استفاده بهترین اتومبیل های چینی را دارید، می توانید این فرصت طلایی و باشکوه پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید.

البته توصیه می شود که قبل از خرید این خودرو در مورد آن اطلاعات بسیار دقیقی را به دست آورده و سپس با خیال راحت اقدام به خرید داشته باشید. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد هر یک از مهمترین و بارزترین مشخصات ام وی ام ۳۱۵ توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

بررسی مشخصات ام وی ام ۳۱۵

خودروی ام وی ام ۳۱۵ همانطور که اشاره شد، از مدرن ترین و شیک ترین اتومبیل های موجود در کشورمان می باشد که شما می توانید در بسیاری از نمایشگاه های کشورمان شاهد عرضه شدن این اتومبیل باشید. یکی از نگرانی های بسیاری از افراد را مشخصات ام وی ام ۳۱۵ تشکیل داده است به طوری که خریداران دوست دارند تا با توجه به مشخصات ام وی ام ۳۱۵، اقدامات مربوط به خرید این اتومبیل را داشته باشند. در واقع می توان گفت، همین مشخصات این اتومبیل است که سبب شده تا بسیاری از خریداران با خیال راحت اقدام به خرید و استفاده از این اتومبیل داشته باشند.

شما هم در گام اول بایستی در خصوص مشخصات ام وی ام ۳۱۵ اطلاعات مد نظر خود را به دست آورید. خودروی ام وی ام ۳۱۵ یکی از بهترین اتومبیل های سواری موجود در جاده ها می باشد که از طرفداری بسیار زیادی برخوردار است و شما می توانید خرید این اتومبیل را در اولویت های خود قرار دهید. مشخصات ام وی ام ۳۱۵ به دسته بندی های زیادی تقسیم بندی می شود که از مهمترین آنها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 1. مشخصات  فنی
 2. مشخصات ظاهری
 3. عملکرد ام وی ام ۳۱۵
 4. امکانات و خدمات رفاهی
 5. ویدئو معرفی mvm 315

با ما همراه باشید تا در مورد برخی از این مشخصات ام وی ام ۳۱۵ توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

مشخصات فنی

خودروی ام وی ام ۳۱۵ از بهترین و بی نظیرترین مشخصات فنی برخوردار است که هر خریداری بایستی در مورد این مشخصات اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. آگاهی از مشخصات ام وی ام ۳۱۵ از لحاظ فنی برای خرید، فاکتور بسیار مهمی می باشد. از مهمترین و اصلی ترین مشخصات فنی خودروی ام وی ام ۳۱۵ می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • موتور ۴ سیلندر
 • ۱۶ سوپاپ
 • حجم موتور ۱۴۹۷ سی سی
 • تنفس موتور: طبیعی
 • جعبه دنده: ۵ دنده دستی

ابعاد و اندازه خودروی MVM315

خودروی ام وی ام ۳۱۵ بسیار جادار می باشد که همین امر نیز سبب شده است تا برای مسافرت های طولانی مدت بسیار مناسب باشد. مشخصات ام وی ام ۳۱۵ تنها خلاصه به مشخصات فنی نمی باشد، بلکه شما می توانید یک سری مهمترین مشخصات را در خصوص ابعاد و اندازه خودروی ام وی ام ۳۱۵ به دست آورده و از این طریق با خیال راحت اقدام به خرید این اتومبیل داشته باشند. از مهمترین این مشخصات می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • نوع بدنه: هاچ بک کوچک
 • نوع شاسی: یکپارچه
 • طول: ۴۱۸۸ میلی متر
 • عرض: ۱۶۸۶ میلی متر
 • ارتفاع: ۱۴۸۰ میلی متر
 • فاصله بین دو محور: ۲۵۲۷ میلی متر
برای خرید کفپوش MVM315 کلیک کنید.

عملکرد خودروی

خودروی ام وی ام ۳۱۵ از ویژگی ها و مشخصات عملکردی بسیار خوبی نیز برخوردار است که هر خریداری بایستی در هنگام خرید این اتومبیل به این ویژگی ها نیز دسترسی لازم را داشته باشد. شما می توانید برای آگاهی دقیق از مشخصاتMVM315  به کاتالوگ آن مراجعه کرده و از این طریق بهترین اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. از مهمترین و اصلی ترین عملکرد خودروی ام وی ام ۳۱۵ می توان به آیتم های زیر اشاره کرد:

 • حداکثر سرعت: ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت
 • وزن در حدود:۱۲۱۰ کیلوگرم
 • حداکثر قدرت: ۱۰۷ اسب بخار در شش هزار دور در دقیقه
 • حجم باک در حدود ۵۰ لیتر
 • استاندارد آلایندگی: یورو ۴
 • استاندارد امنیت: ۴ ستاره
 • میزان تولید دی اکسید کربن: ۱۶۵ گرم در هر کیلومتر

همانطور که ملاحظه می کنید، این اتومبیل از رانندگی بسیار حرفه ی و بی نظیری برخوردار بوده و در کم ترین زمان ممکن می تواند شتاب بسیار بالایی را بگیرد. شما هم می توانید این ویژگی را در تست درایو این اتومبیل مورد مشاهده قرار دهید و تفاوت های این اتومبیل را با دیگر اتومبیل های ایرانی مورد بررسی قرار دهید.

امکانات رفاهی خودرو

اگر شما نیز قصد دارید تا بهترین و شیک ترین اتومبیل جهان را تهیه و خریداری کنید، می توانید خرید خودروی ام وی ام ۳۱۵ را در اولویت های خود قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات MVM315  می توانید با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس و ارتباط باشید. از مهمترین و بارزترین امکانات و خدمات رفاهی خودروی ام وی ام ۳۱۵ می توان به مواردی از جمله ذیل اشاره داشت:

 • داشتن چراغ های مه شکن عقب و جلو
 • چراغ سوم ترمز
 • تنظیم صندلی جلو به شکل ۴ جهته
 • رینگ آلومینیومی
 • سنسور پارک
 • تنظیم برقی آینه های جانبی
 • شیشه های بالابر برقی
 • داشتن ۶ بلندگوی پیشرفته
 • ترمز جلوی دیسکی
 • داشتن کیسه هوا برای سرنشین های جلو
 • چراغ راهنما تا درب منزل
 • دارای مدرن ترین جی پی اس

 

دلایلی که سبب می شود تا خودروی ام وی ام ۳۱۵ بخریم

امروزه خودروی ام وی ام ۳۱۵ یکی از مهمترین و محبوب ترین اتومبیل های موجود در بازار می باشد که شما می توانید با توجه به علاقه مندی خود، این خودرو را تهیه و خریداری کنید. البته توصیه می شود که قبل از هرگونه خریدی، در مورد مشخصات ام وی ام ۳۱۵ اطلاعات مورد نیاز را به دست آورده و سپس اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید. لازم است بدانید که آیتم های بسیار زیادی وجود دارد که سبب شده تا امروزه خودروی ام وی ام ۳۱۵ از بهترین اتومبیل های موجود در بازار باشد. از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب محبوبیت ای اتومبیل شده است، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 1. داشتن ایمنی بسیار بالا: این اتومبیل توانسته است از تمام تست های ایمنی با سرافرازی بیرون بیاید و ستاره ۴ ایمنی را از آن خود کند. شما می توانید شاهد تعبیه شدن تنوع بسیار بالایی از کیسه های هوایی در داخل کابین این اتومبیل باشید.
 2. طراحی بدنه فوق العاده: یکی از دیگر مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهنمای خرید این اتومبیل باشند، طراحی بدنه بسیار شیک این اتومبیل می باشد. خطوط موجود بر روی کاپوت، چراغ های شیک، جلو پنجره شیک و سپر زیبای این اتومبیل، واقعا آن را جذاب نموده است.
 3. مصرف سوخت بسیار پایین: جالب است بدانید که میزان مصرف سوخت این اتومبیل بسیار مناسب و کم می باشد و شما می توانید برای هر صد کیلومتر در حدود ۶٫۵ لیتر بنزین مصرف کنید که این از نظر بسیاری از رانندگان بسیار ایده آل و مناسب می باشد.
 4. کابین زیبا: شرکت تولید کننده این اتومبیل در طراحی داخلی این خودرو هیچ چیزی را کم نگذاشته است و شما می توانید لوکس ترین طراحی را در این خودرو مورد مشاهده قرار دهید.

حال شما نیز می توانید با توجه به ویژگی های ارائه شده، با خیال راحت اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید.

راهنمای خرید

اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از خودروی ام وی ام ۳۱۵ را دارید و توانستید اطلاعاتی را در مورد مهمترین و مشهورترین مشخصات ام وی ام ۳۱۵ به دست آورید، می توانید از همین وب سایت پیش روی خود، اقدام به خرید و استفاده از این اتومبیل داشته باشید. لازم است بدانید که قبل از خرید این اتومبیل، با تست درایو آن، اقدام به رانندگی داشته و سپس با خیال راحت اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که طراحی و زیبایی داخلی کابین این اتومبیل سبب شده است که امروزه بسیاری از مردم با خیال راحت و علاقه مندی بالایی اقام به خرید این اتومبیل داشته باشند.

شما می توانید قبل از خرید خودروی ام وی ام ۳۱۵، نظرات و پیشنهادات سایر خریداران را نیز مورد بررسی قرار دهید و اطلاعات بسیار جالبی را در این مورد به دست آورید. همچنین در نظر داشته باشید که شما می توانید با خرید و در اختیار داشتن این اتومبیل، لذت واقعی رانندگی در جاده ها را برای خود به ارمغان آورید و یکی از بهترین سفرها را به همراه خانواده ی خود تجربه نمایید.

قیمت باورنکردنی

یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی های بسیاری از خریداران، قیمت این اتومبیل تشکیل داده است که شما می توانید به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود، در مورد قیمت این محصول اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. همچنین در نظر داشته باشید که مشخصات ۳۱۵MVM در مقایسه با دیگر اتومبیل های ایرانی بسیار بی نظیر هستند و شما می توانید با هزینه های بسیار مناسبی، صاحب یکی از مدرن ترین و شیک ترین اتومبیل های جهانی باشید. لازم است بدانید که این اتومبیل از خدمات پس از فروش بسیار بالایی نیز برخوردار بوده و شما می توانید در سراسر ایران از این خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید.

البته در نظر داشته باشید که برخی از قطعات و خدمات این اتومبیل گارانتی داشته و شما می توانید تا چند هزار کیلومتر از این گارانتی بهره مندی لازم را برای خود به ارمغان آورید. قیمت خودروی ام وی ام ۳۱۵ در روزهای اخیر بسیار نوسانات داشته است و شما می توانید بروزترین و دقیق ترین این قیمت ها را از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به بودجه ی در اختیار خود، مناسب ترین و بهترین این اتومبیل ها را تهیه و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *