چادر خودرو

معرفی برندهای معتبر تولید کننده بهترین چادر ماشین

بهترین چادر ماشین

بهترین چادر ماشین

بهترین چادر ماشین، چادری است که نوع پارچه و کیفیت آن عالی بوده و می تواند از بدنه خودرو در مقابل نور مستقیم خودرو، خش و خوردگی مراقبت نماید. انتخاب بهترین چادر ماشین، یکی از انتخاب های مهم برای خودروسواران و مالکین اتومبیل می باشد. انتخاب بهترین نوع چادر ماشین باعث می شود تا بدنه ماشین از هر گونه آسیبی دور باشد. همچنین با تهیه بهترین چادر خودرو می توان ماندگاری رنگ خودرو و کیفیت آن را تضمین نمود. چادر ماشین می تواند ویژگی های مختلفی داشته باشد که البته این ویژگی ها در قیمت آن نیز تاثیر گذار هستند. در ادامه با کاربرد و خصوصیات چادر خودرو آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید: مشخصات خودروی توسان

چادر ماشین چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر شما نیز به دنبال تهیه بهترین چادر ماشین می باشید، در گام اول باید در نظر داشته باشید که یک چادر مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد. امروزه انتخاب بهترین مارک چادر ماشین با توجه به انواع چادر ماشین می تواند دشوار باشد اما زمانیکه شما خصوصیات یک چادر خوب را مطلع باشید، کار برای شما آسان خواهد بود.

به صورت کلی چادر ماشین به عنوان یک محافظ برای خودرو شما عمل می نماید که می تواند از ماشین در مقابل خاک، اجسام خارجی، اشعه خورشید و مواردی از این قبیل محافظت نماید. بهترین نوع چادر ماشین در گام اول با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن حضور دارید بستگی دارد. طبیعتا اگر در محیطی حضور دارید که رطوبت و بارندگی زیادی است، انتخاب بهترین مارک چادر ماشین از نوع چادر ضد آب گزینه خوبی خواهد بود. در مقابل برای محیط های گرم و خشک پیشنهاد می شود تا از پوشش های سبک وزن و خنک استفاده نمایید.

بهترین چادر ماشین در محیط هایی که رطوبت بالا است از نوع NOAH می باشد که مقاومت بالایی در مقابل نفوذ آب دارند. شما می توانید از این نوع استفاده نموده و ماشین خود را در زیر باران پارک نمایید بدون اینکه نگران پوسیدگی ماشین خود باشید.

برای محیط های گرم و خشک که اشعه خورشید به صورت مستقیم می تابد و در کدر شدن رنگ خودرو تاثیر بالایی دارد، بهترین چادر خودرو می بایست شرایطی را فراهم آورد که در مقابل اشعه UV مقاومت بالا ایجاد شده و به حفظ خنکی ماشین نیز کمک نماید. از این سو بهترین مارک چادر ماشین با توجه به نوع شرایط آب و هوایی انتخاب می شود.

انواع چادر ماشین و خصوصیات آنها

چادر ماشین کاربردهای متفاوتی دارد اما مهمترین ویژگی آن محافظت از خودرو در مقابل آسیب های احتمالی وارد شده بر بدنه می باشد. بهترین چادر ماشین لازم است تا نیازهای زیر را برطرف نماید:

از اشعه خورشید محافظت نماید

بهترین برند چادر ماشین که به عنوان بهترین چادر ماشین استفاده می شود، می بایست از بدنه ماشین در مقابل اشعه خورشید مراقبت نماید. اشعه خورشید می تواند موجب پوسته شدن رنگ ماشین گردد. در واقع این مورد قاتل اصلی رنگ ماشین است. اگر اشعه خورشید به صورت مستقیم به فضای داخلی خودرو بتابد، می تواند تاثیر منفی بر بخش های پلاستیکی ایجاد نماید، همچنین گاها مشاهده شده است که این قطعات در زمان های طولانی منجر به ایجاد گازهای سمی می نمایند.

بهترین چادر خودرو

جلوگیری از آسیب های پرندگان

بهترین چادر خودرو می بایست از فضله پرندگان بر روی بدنه خودرو محافظت نماید. عموما فضله حیوانات دارای خاصیت اسیدی می باشد. اگر این موارد به سرعت از روی بدنه تمیز نشوند موجب تغییر رنگ آن بخش می شوند. بهترین چادر ماشین لازم است تا قادر باشد که میزان نفوذ مواد اسیدی را به بدنه، حداقل نماید.

محافظت در مقابل گرد و غبار

خودرو سواران عموما برای از بین بردن گرد و غبار، از دستمال استفاده می نمایند. این مورد موجب می شود تا بر روی بدنه خش ایجاد شود. گاها بعضی از چادر ها نیز موجب گرد و غبار بر روی بدنه می شوند لذا انتخاب بهترین روکش خودرو در این مرحله مهم می باشد.

آشنایی با جنس بهترین چادر ماشین

بهترین نوع چادر ماشین به دو نوع معمولی و چادر ضد آب تقسیم می شوند. اگر چادر شما ضد آب باشد، هیچ گونه منفذی برای عبور آب در ساختار چادر وجود نخواهد داشت. معمولا جنس چادر های ماشین در این صورت از نوع پلاستیک می باشد.

بهترین مارک چادر ماشین اگر که از نوع ضد آب باشد، هیچ گونه دوختی در آن به کار نرفته است زیرا عمل دوخت ممکن است منجر به نفوذ آب گردد. در انواع بهترین چادر ماشین از یک استر پنبه ای استفاده می شود که منجر به گردش هوا خواهد شد. این امر از کپک زدن و یا ایجاد لکه بر روی بدنه خودرو جلوگیری می نماید.

در گروه دوم بهترین برند چادر ماشین، چادر های پارچه ای سبک وزن  و همچنین سنگین وجود دارند. عموما مقاومت این نوع روکش ها در مقابل نور خورشید بالا است. اگر مایل باشید که روکش ماشین پارچه ای باشد و دارای طول عمر بالایی نیز باشد، می توانید از انواع چند لایه آن استفاده نمایید.

انتخاب بهترین چادر ماشین به نوع نیاز شما بستگی دارد. در بعضی از حالات بودن زیپ برای باز نمودن درها الزامی است. البته باید در نظر داشت که این مورد در انواع ضد آب ها وجود نخواهد داشت.

برندهای ارائه دهنده بهترین چادر ماشین

برندها و شرکت های مختلف داخلی و خارجی هم اکنون در زمینه ارائه بهترین چادر ماشین فعالیت می نمایند. در زیر برخی از انواع بهترین مارک چادر ماشین ذکر شده است.

برند MG Sport

این برند دارای انواع چادرهای ضد آب و ضد اشعه است. نوع دوخت و ساختار چادرهای مذکور به گونه ای می باشد که امکان پوشش تمام محیط ماشین از جمله رکاب ها را دارد. معمولا در این برند از پوشش های چند لایه استفاده می شود که لایه تحتانی بافتی نرم دارد تا موجب خش نگردد. برای دوخت چادر های این برند از کش استفاده شده است تا در مقابل باد بتواند از خود مقاومت نشان دهد.

بهترین مارک چادر ماشین

برند یونیک

در دیگر طبقه بندی بهترین برند چادر ماشین، می توان به مارک یونیک اشاره نمود. پارچه های استفاده شده در این برند به صورت کرک دار می باشند تا آب را جذب نموده و به سطوح زیرین انتقال ندهد. این چادر ها دارای رویه ضد آب هستند. ساختار چند لایه چادر های یونیک موجب شده است تا این برند به عنوان یک مارک معتبر در زمینه بهترین چادر ماشین معرفی شود. نوع دوخت چادر های این شرکت به گونه ای است که احتمال تشخیص نوع ماشین پس از کاور نمودن ماشین بسیار دشوار است.

برند NSTC

برند NSTC نیز جز بهترین مارک چادر ماشین است. جنس PVC، مقاومت در برابر اشعه UV، ضد آب بودن و ارائه انواع مدل ها بر اساس نوع ماشین از جمله ویژگی های خوب این برند می باشد. چادر های این برند در اکثر سایز ها و برای اکثر ماشین ها وجود دارد. در ساختار داخلی این روکش ها از پنبه استفاده شده است که نفوذ آب و رطوبت را به بدنه ماشین به صفر برساند.

بهترین نوع چادر ماشین

این برند برای ساخت روکش های خود از منفذ های هوا استفاده می نماید تا هوا به آسانی در آن گردش نماید. به همین دلیل به قطع می توان عنوان نمود که می توان بهترین چادر ماشین را از این شرکت تهیه نمود.

جمع بندی

امروزه بسیاری از فروشگاه ها به صورت اینترنتی و حضوری اقدام به فروش بهترین چادر ماشین می نمایند. اما اصل بودن برند و قیمت مناسب آنها می تواند همیشه انتخاب خریداران را به چالش بکشاند. چنانچه قصد دارید تا به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید می توانید در سایت الولوکس، قیمت بهترین چادر ماشین ( قیمت چادر ضد سرقت و برند چادر پراید) را به همراه امکانات آن مشاهده نموده و با خیالی آسوده اقدام به خرید اینترنتی نمایید.

سولات متداول بهترین چادر ماشین

ه صورت کلی چادر ماشین به عنوان یک محافظ برای خودرو شما عمل می نماید که می تواند از ماشین در مقابل خاک، اجسام خارجی، اشعه خورشید و مواردی از این قبیل محافظت نماید. بهترین نوع چادر ماشین در گام اول با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن حضور دارید بستگی دارد. طبیعتا اگر در محیطی حضور دارید که رطوبت و بارندگی زیادی است، انتخاب بهترین مارک چادر ماشین از نوع چادر ضد آب گزینه خوبی خواهد بود. در مقابل برای محیط های گرم و خشک پیشنهاد می شود تا از پوشش های سبک وزن و خنک استفاده نمایید.

برندها و شرکت های مختلف داخلی و خارجی هم اکنون در زمینه ارائه بهترین چادر ماشین فعالیت می نمایند. بهترین انها عبارتند از :

 1. برند یونیک
 2. برند MG Sport
 3. برند NSTC

محافظت از اشعه شدید خورشید، جلوگیری از آسیب های پرندگان و محافظت در مقابل گرد و غبار تنها بخشی از معدود ویژگی های استفاده از چادر ماشین می باشد.

بهترین نوع چادر ماشین به دو نوع معمولی و چادر ضد آب تقسیم می شوند. اگر چادر شما ضد آب باشد، هیچ گونه منفذی برای عبور آب در ساختار چادر وجود نخواهد داشت. معمولا جنس چادر های ماشین در این صورت از نوع پلاستیک می باشد.

ما در الولوکس در  تلاشیم با ارائه بهترین محصولات به مشتریان عزیز، خدمتگزار شما باشیم . شما میتوانید چادر ضد سرقت را از فروشگاه تهیه کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

6 فکر در مورد “معرفی برندهای معتبر تولید کننده بهترین چادر ماشین

 1. مهدی گفت:

  سلام، چادری برای ماشین پیکان ضد آب و ضد آفتاب و کلا مقاوم در مقابل هر گونه آب و هوایی مقاومت بسیار ار هر جوندگی خط و خشی ترجیحا مارک nsct لطفا راهنمایی فرموده قیمتش را بفرمایید

 2. یلدا الهی گفت:

  برای پراید ۱۱۱ چه مدل چادری استفاده کنم که در برابر اشعه آفتاب وبارندگی و گرد و غبار همزمان مناسب باشه؟

  1. سلام وقت بخیر
   میتونید از چادر های ضد سرقت برند nstc استفاده کنید.برای اطلاع از این نوع چادر ها مقاله هم تهیه شده که در لینک زیر میتونید مطالعه کنید.
   چادر ماشین ضد سرقت

 3. sara گفت:

  چادر ماشین یونیک هم خوبه ؟؟

  1. سلام و وقت بخیر
   بله یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید چادر خودرو هست. برای خرید میتونید به فروشگاه الولوکس مراجعه کنید

 4. حمید دهقانی زاده گفت:

  من چندین ساله از چادر ماشین برند NSTC استفاده میکنم. هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت ، واقعا راضی‌ام و اخ نگفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *